Название услуги Стоимость, грн.
Перехід на інший тарифний план за письмовим замовленням абонента (перехід на інший тарифний план здійснюється тільки в період між 29-м чіслом діючого місяца і 1-м числом наступного місяца). 50,00 грн.
"Резервування" - тимчасове призупинення обслуговування на термін не більше 3 місяців на рік, за письмовим замовленням абонента, гривні за місяць .
Заява на надання послуги "Резервування" подається Абонентом не пізніше, ніж за одну добу до кінця поточного місяця. Резервування виконується з 1-го чісла наступного (за подачей заяви) місяца на термін від одного до трьох місяців;
20,00 грн.
"Резервування без повідомлення" - тимчасове призупинення обслуговування на термін не більше 3 місяців на рік, без повідомлення від абонента, гривні за місяць .
Резервування виконується з 1-го чісла місяца на термін від одного до трьох місяців;
30,00 грн.
Підключення до мережі Інтернет після "резервування" за письмовим замовленням абонента. 0,00 грн.
Підключення до мережі Інтернет після відключення за не оплату, протягом 1-го місяца з моменту відключення. (у разі якщо відсутня заборгованість та сплачено за наступний місяць згідно обраного тарифного плану.) 40,00 грн.
Підключення до мережі Інтернет після відключення за не оплату, протягом 2-х місяців з моменту відключення. (у разі якщо відсутня заборгованість та сплачено за наступний місяць згідно обраного тарифного плану.) Якщо термін після відключення був більший ніж 2 місяці, то вартість підключення складає 150,00 грн. ! 60,00 грн.
Реєстрація постійної ІР-адреси за письмовим замовленням абонента 25,00 грн.
Абонентна плата за підтримку постійної ІР-адреси, гривні за місяць 24,00 грн.
Реєстрація додаткової точки підключення абонента, в тому ж приміщенні за письмовим замовленням абонента (в ціну не враховано вартість кабеля, потрібного обладнання та робіт по підключенню) 20,00 грн.
Інсталяція мережевої карти в комп'ютер інженером компанії 25,00 грн.
Виклик інженера компанії для усунення неполадок, які виникли з провини абонента, налаштовується тільки програмне забеспечення для роботи в мережі Інтернет. (ігрові та офісні програми, медіа-програми налаштуванню не підлягають!) за кожних повних або не повних 30 хвилин роботи. 15,00 грн.
Перенос підключення на нову адресу за письмовим замовленням абонента (у разі наявності технічної можливості, з демонтажем кабеля за старою адресою) 50,00 грн.
Переоформлення договору на користування послугою в тому ж приміщенні на правонаступника реорганізованої юридичної або фізичної особи, гривні) 15,00 грн.