Предприятия, заводы, торговые сети (г. Лозовая и п.Панютино)

Тарифный план Абонентская плата, гривны с НДС или WMU, за 30 календарных дней Cкорость приема / передачи информации
«Корпоративный-20»  400,00 до 20 Мб/сек
«Корпоративный-50»  1000,00 до 50 Мб/сек
«Корпоративный-75»  1500,00 до 75 Мб/сек
«Корпоративный-100»  2500,00 до 100 Мб/сек

 

Примечание:

  • Вартість переходу між даними та попередніми тарифними планами в одному ціновому сегменті а також при переході на тарифний план з більшою абонентською платою перехід безкоштовний. При переході на тарифний план з меншою абонентською платою вартість переходу становить 10 грн з ПДВ.
  • Абонент підключається до Інтернет по відокремленому каналу зв'язку з дінамичною IP-адресою із блока класу "С" що належить провайдеру.
  • Доступ до міської комп'ютерної мережі, у всіх тарифних планах, враховано в абонплаті.
  • Програма лояльності "Двойная скорость" - це вдячність компанії "Мега" своїм абонентам за користування послугами нашої компанії. Детальніше про програму лояльності "Двойная скорость" тут
  • Для зручності всі тарифи вказано з округленням до 1 коп., з урахуванням податку на додану вартiсть (ПДВ=20%), який стягується вiдповiдно до Закону України "Про податок на додану вартiсть" і дійсні станом на 01.03.2011р.
  • Зазначені швидкості доступу в безлімітних тарифних планах відповідають швидкості доставки інформації до абонентові (download). Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися й залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.