19 березня ЄС запропонував Netflix і іншим стрімінгам погіршити якість відео, щоб знизити навантаження на інтернет під час карантину. В цей же день Netflix пообіцяв погіршити якість стрімінга по всій Європі на 30 днів: це на 25% має знизити навантаження на європейські мережі. 

YouTube та Amazon Prime слідом за Netflix також знизять якість відео для європейських користувачів. Про це пишуть Reuters і Bloomberg з посиланням на заяву Alphabet, якій належить відеохостинг. Компанії пообіцяли протягом наступних 30 днів показувати користувачам відео зі стандартною роздільною здатністю, замість високого. В YouTube також додали, що поки зафіксували тільки кілька піків підвищеного трафіку. Погіршенням якості відео сервіси хочють знизити навантаження на мережі через пандемію коронавируса Covid-19.

Враховуючи що більша частина з вказаних відео-сервісів транслюється в Україну через європейські точки обміном трафіку то ці обмеження також торкнуться і українських користувачів цих сервісів.  Також, швидше за все, такі ж обмеження введуть (або вже ввели) інші популярні відео-сервіси (seasovar, filmix і ін.) 

Тому просимо наших абонентів при перегляді відео з інтернету враховувати цей факт, зменшення якості відео-сервісів, і з розумінням до нього поставитися.