В період з 2-го травня до ранку 4-го травня в мережі  компанії "Мега" був відсутній зв'язок з Інтернет для більшості приватних абонентів. Причина відсутності - вийшов з ладу один з центральних маршрутизаторів Juniper.

Аварія спричинила негатив, тому що через великий наплив дзвінків на наші телефони можливі були недозвони до наших операторів.

У таких випадках, рекомендуємо писати нам на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або через форму звернення на сайті компанії. Оператори обов'язково відповідали на Ваші листи.

Зі свого боку, ми просимо вибачення за заподіяні незручності. Ми робимо усі можливі заходи для відвертання подібних ситуацій в майбутньому.

Дякуємо Вам за терпіння, довіру і підтримку у важких ситуаціях, ми намагаємося виправдати усі Ваші очікування.

Після 10 травня усім абонентам які постраждали буде проведений перерахунок абонплати за час відсутності зв'язку з Інтернет а також буде нарахована компенсація усім абонентам що мешкають в м. Дергачі, м. Лозова, смт. Андріївка, смт. Панютине, смт. Слобожанське.