В Нидерландах остановили серверы Moonwalk, на которых работали 80% пиратских онлайн-кинотеатров в Украине и РФ.

В Нидерландах были остановлены серверы, которые обеспечивали работу видеопроигрывателя Moonwalk. Его используют 80% украинских и российских пиратских онлайн-кинотеатров. Moonwalk подтверждает, что работа прекращена навсегда.

В библиотеке плеера было 26 тысяч фильмов и 10 тысяч сериалов. Аудитория 50-ти самых популярных сайтов в месяц насчитывала 90 млн человек, а число сессий достигало 395 млн.

Остановка серверов могла повлиять на работу таких ресурсов в Украине как BasKino, HDrezka, KinoGo, «ГидОнлайн» и другие.

Данного решения добилась Нидерландская ассоциация по защите авторских прав в индустрии развлечений (BREIN). Она работала совместно с американскими организациями, такими как Альянс по вопросам творчества и развлечений (ACE) и Американская ассоциация кинокомпаний (MPAA). Moonwalk воспроизводил контент, правообладателями которого были участники ACE и MPAA, а также BREIN. Компании заявили о потере ими сотен миллионов долларов. BREIN со ссылкой на ESET заявила, что 91%  пользователей из стран бывшего СССР скачивают или стримят нелегальный контент.

Шановні абоненти!

МНС надіслало штормове попередження по м. Лозова і району на період з 17:00 24 травня до 27 травня 2019 року.

У цей період будуть зливи що супроводжуються потужними грозами і шквальним вітром. Дуже рекомендуємо на період грози вимикати в будинку всі електроприлади від розеток 220В а також відключити кабель інтернету від роутера або комп'ютера.

Шановні абоненти!

В період з 04.04.2019 по 07.04.2019 включно у нас будуть на центральному вузлі проводитися роботи по модернізації обладнання. Тому можлива, короткострокова, пропажа доступу в інтернет в зазначені періоди часу:

- 05.04.2019 з 02:00 до 7:00

- 06.04.2019 з 02:00 до 7:00

- 07.04.2019 з 02:00 до 7:00

Ми заздалегідь приносимо свої вибачення за заподіяні в цей період  незручності.

Шановні абоненти що проживають в смт. Панютине і смт. Близнюки!

  В зв'язку з постійним зростанням кількості абонентів у нас була проведена модернізація  обладнання на опорній оптоволоконній мережі нашої компанії.

  Встановлене обладнання дозволило збільшити пропускну спроможність каналів зв'язку  в інтернет до 10Гб/с. в смт. Панютине і смт. Близнюки.

  У період з 16 березня по 23 березня в смт. Панютине для тестування швидкості магістралі  будуть зняті всі обмеження по швидкості доступу в Інтернет для всіх абонентів що  мешкають в смт. Панютине.

  В зв'язку з тестуванням магістралей можуть спостерігатися короткочасні зникнення доступу в інтернет періодом до 5-10 хвилин (під час налагодження обладнання якщо це знадобиться).

Ми заздалегідь приносимо свої вибачення за заподіяні в період тестування незручності.

 

Оновлення від 01.04.2019

   Тестування магістралей показало максимальне навантаження в сторону смт. Панютине в 2,4 Гб/с і в сторону смт. Близнюки в 1,5 Гб/с. Таким чином, запас пропускної потужності каналів в смт. Панютине складає в 4 рази а в смт. Близнюки більш ніж в 6 разів.

 

Шановні абоненти!

Дякуємо за те, що обрали нас в якості свого інтернет-провайдера. Нашою основною метою є надання якісних послуг, які будуть відповідати заявленим стандартам, але для цього необхідно постійно проводити роботи по заміні застарілого обладнання, розширювати пропускну здатність зовнішних каналів зв’язку.  А як відомо за останній час ціни на електропостачання та оренду інфраструктури, обладнання та інші матеріали що необхідні для стабільної роботи мережі та її модернізації, значно зросли.

Тому для абонентів що мешкають в приватному секторі, а також для дрібного і середнього бізнесу,  що мають кабельне підключення до інтернет, ми змушені привести ціни на доступ до Інтернет до економічно обгрунтованих з 1 лютого 2019 року. 

Просимо з розумінням поставитися до цього нашого вимушеного кроку. З новими цінами на тарифи ви можете ознайомитись в розділі «Тарифи».

Просимо Вас вибрати новий тариф і повідомити нам для переходу на нього. Також ви можете самостійно вибрати новий тариф в Особистому кабінеті і перейти на нього.

 

Оновлення від 02.02.19

Рекомендуємо до перегляду новини НТН від 31.01.19 про підвищення цін на доступ в Україні.

Шановні абоненти, що отримують доступ до Інтернет за технологією Wi-Fi.  У зв'язку з підвищенням державою рентної плати за радіочастотний ресурс ми змушені привести ціни на доступ до Інтернет за технологією Wi-Fi до економічно обгрунтованих з 1 січня 2019 року. З новими цінами на тарифи підключення по Wi-Fi ви можете ознайомитись в розділі «Тарифи».

Просимо Вас вибрати новий тариф і повідомити нам для переходу на нього. Також ви можете самостійно вибрати новий тариф в Особистому кабінеті і перейти на нього.

   В связи с тем что в последнее время резко увеличилось количество желающих подключится к сети Интернет через нашу сеть, мы вынуждены продлить сроки подключения к сети.

С 1-го ноября подключение будет происходит в течении 3-х рабочих дней согласно очереди поданных заявлений.  Приносим свои извинения за неудобства, надеемся что как только поток желающих подключиться немного спадет и мы сразу вернемся к прежним срокам подключения - в течении 1-го рабочего дня. 

Сервіс Opera VPN, який допомагає обходити блокування в мережі Інтернет, оголосив про припинення своєї роботи з 30 квітня. Його творці запропонували користувачам перейти на інший, платний сервіс SurfEasy і отримати підписку на рік з 80-відсотковою знижкою.

Власники преміальних акаунтів Opera VPN зможуть отримати річну передплату безкоштовно.

Шановні абоненти.
В звязку з розміщення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, повідомлення що Слідчим управлінням Головного управління у місті Києві Національної поліції України листом від 23 березня 2018 №5719/125/23/3-2018 до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, направлено ухвалу слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва Чередніченко Н.П. від 20.03.2018 у кримінальному провадженні №12016100090002189, якою передбачено:
«Накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсу «shopmiele.com.ua» та «premiumshop.com.ua» з ідентичною IP-адресою: 86.107.110.15 (Румунія), шляхом зобов'язання інтернет-провайдерів, що здійснюють діяльність на території України, які відповідно до частини 2 статті 42 Закону України «Про телекомунікації» включені до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій й перелік яких міститься на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, закрити до них доступ.
Ухвала підлягає негайному виконанню». Текст повідомлення - nkrzi.gov.ua

ПОВІДОМЛЯЕМО! 

Доступ до веб-ресурсів «shopmiele.com.ua» та «premiumshop.com.ua» - ЗАКРИТО!

У разі необачно отриманих конфіскованих майнових прав інтелектуальної власності, які виникли у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсу «shopmiele.com.ua» та «premiumshop.com.ua», просимо їх запакувати любим архіватором та відправити на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
Форма для подання електронних звернень громадян: Завантажити
Додаткова інформація.
Від імені держави Україна, дякуємо за розуміння та співпрацю.
Адміністрація компанії "Мега"

Уважаемые абоненты, обращаем ваше внимание на то что сейчас стал очень сильно распространятся вирус Coinhive. Основное назначение этого вируса запустить на вашем компьютере скрипты для добычи цифровых токенов (майнить биткоины или другую криптовалюту) и передачи их мошенникам через Интернет.

Скрытый майнинг криптовалют стал популярен благодаря росту стоимости самих криптовалют — владельцы сайтов, у которых нет собственных криптоферм, пытаются хоть как-то наладить процесс генерации токенов, пользуясь скриптами наподобие Coinhive.

Антивирусная компания Avast сообщила, что причиной скрытого майнинга может быть и вредоносное расширение для браузера — в декабре был обнаружен всплеск активности одного из таких вирусов, который поразил пользователей Google Chrome. При этом были атакованы почти 35 млн пользователей.

Основной признак того что ваш компьютер заражен этим вирусом это практически 100% загруженность процессора и системных ресурсов. Внешне это выражается в резком падении производительности компьютера (особенно ноутбук) и высоком нагреве процессора. Поэтому если у вас стал "тормозить" компьютер или интернет то для начала необходимо закрыть все окна браузера, это остановит запущенные скрипты и после чего проверить компьютер на вирусы вашей антивирусной программой.

Надеемся что это предупреждение не позволит мошенникам заработать деньги на эксплуатации вашего оборудования.

 

     Уважаемые абоненты, в последнее время в службу техподдержки стало обращаться много наших абонентов, в нерабочее время или по выходным, с просьбой включить доступ в Интернет в связи с тем что абоненты не успели вовремя оплатить.

    Поэтому напоминаем вам что если вы не успели оплатить за услуги доступа в Интернет в рабочее время через терминалы оплаты то вы можете сделать это не выходя из дома через сервис онлайн платежа в вашем личном кабинете с любой платежной или кредитной карты, либо через Приват-24.

     При этом обращаем ваше внимание что при оплате через личный кабинет зачисление ваших средств происходит сразу и включение доступа в Интернет происходит через 5 минут после оплаты. При оплате через Приват-24 зачисление средств происходит в течении 7-9 часов - как банк переведет ваши деньги на расчетный счет компании. Включение происходит через 30 минут, в рабочее время, после прихода ваших средств на счет.

  Также напоминаем, что вы в случае когда не можете оплатить сразу, то вы можете включить услугу "Кредит", в размерах вашего кредитного лимита (указан в кабинет как "доступный кредит до:"). Для этого в вашем личном кабинете  выберите тарифный план (выбор обязателен) после чего введите ваш пароль и нажмите кнопку "включить кредит". После чего через 5 минут вам будет включен доступ в Интернет на 30 дней в кредит.

  В случае если вам не установлен кредитный лимит (обычно для абонентов проживающих в съемном жилье) или ваш баланс отрицателен то услуга "Кредит" недоступна.

   Уважаемые абоненты, многие из вас используют бесплатные VPN-сервисы для доступа к запрещенным в Украине веб-сервисам типа "Вконтакте", "Одноклассники", Mail.RU, Yandex и  пр.  Но при этом при работе через бесплатные VPN-сервисы значительно падает скорость к другим сайтам расположенным в Интернет. Поэтому очень рекомендуем, после того как вы закончили работу с запрещенными сервисами, отключать VPN что-бы получить скоростной доступ к другим сайтам и веб-сервисам в Интернет.

  Услуга вызова мастера на дом по причине "маленькая скорость", и при этом мастер для восстановления скорости доступа в Интернет отключит VPN на вашем компьютере, стоит 50 грн.  Поэтому настоятельно рекомендуем делать это самостоятельно. В случае если причина будет не в VPN-соединении а по нашей вине то вызов мастера бесплатный.